آیا شما به دنبال فرصتی هستید که به شما اجازه دهد در جهانی بزرگ از تجارت الکترونیک شریک شوید و درامدی چندین میلیونی در ماه را تجربه کنید؟ ما با افتخار به شما فرصتی عظیم در دنیای درگاه پرداخت بین المللی دلاری ارائه میدهیم.

چرا باید به ایران پی بپیوندید؟

کارها باید به فکر درگاه پرداخت ارز دیجیتال باشند؟

 • تجربه ای بی نظیر: با عضویت در تیم فروش حرفه ای ما ، شما به تجربه های منحصر به فرد در دنیای تجارت الکترونیک دست خواهید یافت. شما با دسترسی به ایجاد مستقیم درگاه پرداخت بین المللی دلاری میتوانید مشتریانتان را به طرزی ساده و مطمئن به خدمات پرداخت آنلاین دلاری دسترسی دهید و برای آنها درگاه پرداخت دلاری ایجاد کنید.
 • درآمد بینظیر: به عنوان نماینده ما، شما دسترسی به تبلیغاتی منحصر به فرد و سیستم کارمزد فوقالعاده خواهید داشت. با هر معامله موفق، شما درآمد بالایی کسب خواهید کرد.
 • پشتیبانی فنی: ما تعهد داریم که شما در هر مرحله از راه اندازی و مدیریت کسب و کارتان به حمایتی کامل دسترسی داشته باشید. تیم ما در هر زمان در خدمت شماست تا استارت کسب و کار فروش خود را بزنید.
 • ایجاد آنلاین درگاه پرداخت دلاری: شما با دریافت سرویس وایت لیبل ایران پی میتوانید به راحتی و بدون نیاز به هرگونه تماسی ! اکانت و سرویس مشتریان خود را ایجاد و در اختیارشان قرار دهید.

درآمد اصلی نماینده فروش

بازاریابی و فروش درگاه های پرداخت بین المللی دلاری برای شما به عنوان یک نماینده فروش میتواند درآمد بالایی را ایجاد کند. در وهله اول لازم است بازاریابی خود را بر اساس یک لیست از مشتریانی خاص آغاز کنید! این مشتریان میتوانند شرکت ها - فریلنسرها یا افرادی باشد که وب سایت دارند و نیاز به فروش بین المللی را احساس میکنند. این عده میتوانند به عنوان یک مشتری واقعی برای شما سودآور باشند. نماینده فروش میتواند با قیمت دلخواه خود یک درگاه پرداخت بین المللی را به فروش برساند . قیمتی که از ایران پی دریافت میکنید را هیچ سازمان یا شرکتی نخواهد دید. حتی شما به تنهایی کل مبالغ فروش درگاه ها را دریافت کرده و سپس کارمزد ایران پی را می پردازید. این بیزینس به عنوان یک شغل جدید و پر سود میتواند نام شما را به عنوان یک فعال تجارت الکترونیک بر زبان ها بیاورد .

مزایای دریافت نمایندگی فروش

 • هیچ نام و برندی از ایران پی در سرویسهای شما نخواهد بود.
 • فروش شما با آدرس خودتان انجام میشود.
 • کارمزد فروش هر درگاه را بر اساس فروش اصلی تان نخواهید پرداخت.
 • هزینه دریافت یک درگاه بسیار پایین تر از قیمت اصلی درگاه در ایران پی حواهد بود .
 • شما به مدیریت کامل وب سایت خودتان خواهید پرداخت.
 • امکان افزودن درگاه پرداخت مستقیم برای شما وجود دارد تا مبالغ فروش ها را به صورت مستقیم دریافت کنید.
 • امکان تعیین قیمت هر درگاه برای شما وجود دارد .
 • قابلیت های مدیریتی کامل بر روی وب سایتتان خواهید داشت.
 • ایجاد و فروش درگاه دلاری بدون تحریم به صورت کاملا آنلاین و بدون نیاز به تماس تلفنی از طریق وایت لیبل فروش .
 • امکان مدیریت کاربران و موارد مرتبط با احراز هویت آنها به صورت انحصاری در اختیار شما .

مزایای دریافت نمایندگی فروش

شرایط برای اخذ نمایندگی ایران پی

شرایط برای اخذ نمایندگی ایران پی

از آنجایی که خدمات ایران پی به صورت آنلاین ارائه میشوند و محصول ایران پی به عنوان یک درگاه دلاری به راحتی در اختیار مشتریان قرار میگیرد، اخذ نمایندگی فروش خدمات و محصولات ایران پی در هر استان به سادگی قابل انجام است. نماینده با استفاده از مهارت و برنامهریزی مناسب میتواند تعداد نامحدودی مشتری جذب کند. با توجه به سادگی و راحتی استفاده از ایران پی به عنوان یک محصول کاملا تخصصی و حرفه ای انهم بدون هیچ رقیبی در کشور ایران ، فرآیند فروش نیز پیچیده نبوده و بسیار راحت میتوانید این خدمات را به مشتریان خود که اغلب فعالین آنلاین هستند به فروش برسانید. تجربه نشان داده است که مشتریان به راحتی با ایران پی ارتباط برقرار میکنند و از خدمات تخصصی ایران پی برای سایت و فروشگاه آنلاین خود استفاده میکنند. نماینده به صورت خودکار و به شیوهای سیستمی در سود فروش به تمامی مشتریان خود مستقل عمل نموده و درآمد قابل توجهی نیز ایجاد خواهد کرد. سود مجموعه ایران پی اساساً در سود اعضا و نمایندگان آن میباشد، و همیشه اولویت ما این است که سود نمایندگان و عاملین فروش را در اولین جایگاه قرار دهیم. برای اخذ نمایندگی رسمی فروش خدمات و محصولات حرفه ای ایران پی در استان مورد نظر، نیاز به داشتن ملک تجاری خاصی ندارید. میتوانید به عنوان نماینده ایران پی در استان محل اقامت خود، حتی از خانه و به صورت آنلاین فعالیت کنید و در این کار هیچ نامی از ایران پی نبرید! به هر حال، تجربه نمایندگان فروش ایران پی نشان داده است که مراجعه حضوری و برقراری ارتباط چهرهبهچهره با مشتریان به نتایج بهتری منجر شده است. با این حال، انتخاب نهایی در اختیار هر فروشنده یا نماینده برای تعیین سیاستهای خود قرار دارد.

میزان درآمد شما به عنوان نماینده فروش ایران پی چقدر است؟

این یک سوال پرتکرار در بین افراد علاقمندی است که میخواهند وایت لیبل ایران پی را دریافت و از طریق آن به کسب درآمد میلیونی بپردازند . میزان درآمد شما به عنوان یکی از فروشندگان اصلی خدمات و محصولات ایران پی به میزان فعالیت و به کارگیری استراتژیهای درست کاری بستگی دارد. اما بهترین پاسخ به این سوال در واقع مطرح کردن یک سوال دیگر است. آیا سقف خاصی برای درآمدزایی از وایت لیبل ایران پی برای نمایندگان قائلیم؟ پاسخ به این سوال "خیر" است. صاحب وایت لیبل ایران پی به هر میزانی بخواهد میتواند فروش داشته باشد، در واقع مبلغ فروش به صورت آنلاین از کیف پول شما در ایران پی کسر می شود و شما میتوانید به راحتی یک درگاه را با قیمتی دلخواه تا 15 میلیون تومان بفروش رسانده و در هر فروش 10 میلیون تومان به دست آورید ! حالا در نظر بگیرید اگر در فروش شما - سهم ایران پی تنها 5 میلیون تومان در فروش درگاه باشد و شما در هر روز یک درگاه بین المللی دلاری به فروش برسانید در انتهای ماه 300 میلیون تومان درآمد به دست آورده اید ! این نکته مهمی است که نمایندگان ایران پی میتوانند با اطمینان خاطر بر اساس آن فعالیت داشته باشند چرا که روند درآمدزایی نمایندگان یک برند، مسئله پراهمیتی است و از حیث ایران پی با ارایه سرویس وایت لیبل خود درآمدزایی راحت را در اختیار شما قرار داده و شما میتوانید به سلیقه خود به درآمد بالایی در ماه دست پیدا کنید . ما روند درآمدزایی وایت لیبل ایران پی را به صورتی در نظر گرفته ایم که نماینده میتواند به صورت آنلاین و صرفا با اقدام از طریق سایت خود فروش بالایی را آغاز کند. تسهیل درآمدزایی نمایندگان از اهداف اصلی دفتر مرکزی ایران پی است. ما از توسعه روابط همکاری با شرکای کاری بسیاری در کشورهای مختلف بهره می بریم و این میتواند بهترین گزینه برای آنهایی باشد که به فکر توسعه یک بیزینس بین المللی موفق میگردند .

میزان درآمد شما به عنوان نماینده فروش ایران پی چقدر است؟

فعالیت به عنوان نمایندگی ایران پی و تهیه وایت لیبل برای شما بار مسئولیتی خاصی دارد؟

خیر، شما صرفا بفروشید! کلیه امور مرتبط اعم از پشتیبانی و رفع ایرادات احتمالی، به عهده واحد پشتیبانی ایران پی است و نمایندگان فروش صرفا عاملیت فروش خدمات و محصولات ایران پی را دارند . پس، از این بابت خیال تان راحت باشد که بار مسئولیت یا پاسخگویی خاصی روی دوش نمایندگان نیست.

هزینه دریافت وایت لیبل

مبلغ اخذ وایت لیبل نمایندگی محصولات و خدمات ایران پی برای هر فرد تنها یک نوبت 15 میلیون تومان اخذ می شود که این مبلغ شامل موارد زیر می باشد :

 • مبلغ1500000 تومان بابت هزینه هاست وایت لیبل.
 • مبلغ 5000000 تومان شارژ اولیه اکانت وایت لیبل .
 • مبلغ 8500000 تومان مبلغ دریافت وایت لیبل!.

همانطور که مشاهده کردید کل مبلغی که ایران پی بابت ارایه این خدمات از شما میگیرد تنها 8500000 از کل مبلغ شماست . عملا از مبلغ 15 میلیون پرداختی شما ! 5 میلیون آن در اکانت شما شارژ شده تا بتوانید اولین فروش خود را با آن انجام دهید. به صورت سالیانه نیز تنها می بایست هزینه سرور وایت لیبل خود را که در حال حاضر سالیانه 1500000 تومام می باشد بپردازید. با این اوصاف حتما متوجه شده اید که استارت بیزینس شما تنها با 8500000 تومان خورده است و ماهانه تا 300 میلیون تومان درآمد به دست خواهید آورد .


هم اکنون برای دریافت مشاوره تماس بگیرید
فرصتی ویژه با تخفیف باورنکردنی برای خرید درگاه دلاری و سایر خدمات ایران پی از ۶ خرداد تا ۲۵ خرداد
۲۵ درصد تخفیف برای شما